Bankowa Kapsuła Czasu

„Bankowa Kapsuła Czasu” – projekt polega na umieszczeniu na terenie uczelni antycznego odrestaurowanego sejfu - Bankowej Kapsuły Czasu, który będzie służył jako miejsce przechowywania pamiątek po absolwentach, studentach i pracownikach Wyższej Szkoły Bankowej.

W sejfie zostaną umieszczone pamiątkowe zdjęcia i będzie on stanowić namacalny dowód na trwałość więzi pomiędzy absolwentami i studentami, a uczelnią.

Więcej najbardziej bieżących  informacji oraz informację, jak zaangażować sie w projekt znajdziecie Państwo tutaj:

facebook.com/PUNKTFOTO