ZAPRASZAMY NA DZIEŃ ABSOLWENTA 2016

20 maja zapraszamy na Dzień Absolwenta! To wspaniała okazja, aby w miłej atmosferze spędzić czas i podzielić się wspomnieniami z dawnymi wykładowcami oraz koleżankami i kolegami z akademickich ław. W tym roku miejscem tego wyjątkowego wydarzenia jest kampus Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu ul. Fabryczna 29-31.

Miejsce spotkania:

Kampus WYŻSZEJ SZKOŁY BANKOWEJ WE WROCŁAWIU

53-609 Wrocła

19:00 START Części Integracyjnej Dnia Absolwenta 2016

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

889 765 633 Stanisław Kośnik

lub e-mail: stowarzyszenie@wsb.wroclaw.pl

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z roku 2013 wydarzenia kliknij tutaj

Tutaj Film z Dnia Absolwenta 2012

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z roku 2012 wydarzenia kliknij tutaj

Zapraszamy do śledzenia strony oraz naszego oficjalnego profilu na facebooku, gdzie na bieżąco pojawiać się będą aktualne informacje.