Aleja Absolwenta

Kampus WSB we Wrocławiu, szczególnie podczas ciepłych miesięcy, zamienia się w przyjazną, zieloną przestrzeń wypełnioną studentami. To tu właśnie studenci i słuchacze wrocławskiej Uczelni odpoczywają, czerpiąc na świeżym powietrzu energię na kolejne zajęcie i wykłady.

Aleja Absolwenta WSB

Od 11 maja 2012 r. Aleja Absolwenta, która łączy budynki A i B WSB we Wrocławiu, to jeden z najpopularniejszych deptaków, a także... miejsce okolicznościowych zdjęć tuż po obronach.

Aleja Absolwenta WSB 2012.06.24