Zostań twarzą Absolwentów WSB

Zapraszamy do udziału w akcji "Zostań twarzą Absolwentów WSB we Wrocławiu" i prezentacji swojej sylwetki w materiałach Wyzszej Szkoły Bankowej we Wrocławiu oraz na stronie naszego Stowarzyszenia!

- Kim jesteś, co osiągnąłeś, co Cię pasjonuje, jakie są Twoje cele? Co zyskałeś dzięki studiom w WSB we Wrocławiu? W jaki sposób wspominasz ten czas? Dlaczego warto dołączyć do grona Absolwentów naszej Uczelni...? - to tylko niektóre z pytań, jakie chcielibyśmy Ci zadać.

Zapraszamy Cię do zaprezentowania się w Twoim otoczeniu zawodowym, biznesowym i społecznym. Wśród nas jest wielu fantastycznych, inspirujących osób - daj się poznać!

Wystarczy, że się z nami skontaktujesz: stowarzyszenie@wsb.wroclw.pl lub 889 76 56 33.