Stowarzyszenie Absolwentów WSB

Zobacz film, dlaczego warto do nas dołączyć!

Identyfikacja wizualna

I. Identyfikacja wizualna Stowarzyszenia Absolwentów WSB we Wrocławiu to podstawowe narzędzie, służące kreowaniu wizerunku marki Stowarzyszenia.

Termin ten określa ogół symboli i zachowań stosowanych w Stowarzyszeniu w celu uzyskania czytelnej i spójnej identyfikacji rynkowej. Spójny system wizualny jest najważniejszym elementem całościowej identyfikacji, a jego podstawę stanowi znak firmowy, na które stowarzyszenie posiada umowę licencyjną.

Na identyfikację wizualną składają się m.in.: logotyp, kolorystyka, czcionki oraz zasady postępowania z powyższymi.

Uwaga! Wykorzystywanie znaków graficznych Stowarzyszenia każdorazowo wymaga zgody biura SA WSB we Wrocławiu - kontakt

Pliki do pobrania: