Stowarzyszenie Absolwentów WSB

Zobacz film, dlaczego warto do nas dołączyć!

Jak zostać członkiem?

Członkiem Stowarzyszenia Absowlentów WSB we Wrocławiu może zostać każdy, kto jest absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu i złoży deklarację członkowską.

Członkostwo w Stowarzyszeniu dzieli się na:

1. zwyczajne,
  2. honorowe,
  3. wspierające.

Szczegółowo zasady Nabycia i utraty członkostwa oraz Prawa i obowiązki członków SA WSB we Wrocławiu opisane są w Statucie Stowarzyszenia, odpowiednio w Rodziale 2 i 3.

Zobacz Statut Stowarzyszenia Absolwentów WSB we Wrocławiu.

Pobierz deklarację członkowską.

(POBIERZ PLIK PDF)

(POBIERZ PLIK WORD)

Wypełnioną i podpisaną deklarację członkowską należy dostarczyć osobiście lub listownie na adres Stowarzyszenia:

budynek A, pokój 011 (w przyziemiu)

Kontakt: tel. 71 376 23 77 lub e-mail: stowarzyszenie@wsb.wroclaw.pl