Zapraszamy na nieodpłatne lekcje salsy

Zapraszamy studentów, absolwentów, pracowników i sympatyków WSB we Wrocławiu na nieodpłatny kurs salsy kubańskiej!

Aktualności od dzisiaj wyłącznie na profilu facebookowym

26 czerwca 2014, 10:11
Szanowni Państwo Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, w związku ze wzmożoną aktywnością internetową na facebookowym profilu Stowarzyszenia Absolwentów Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu zarząd stowarzyszenia podjął decyzje o umieszczaniu wszelkich aktualności od dzisiaj na tym profilu.

Link do głownego, facebookowego profilu Absolwentów

facebook.com/absolwenciwsbwroclaw

Dodatkowy nasz profil facebookowy to Punkt Foto (facebook.com/PUNKTFOTO) gdzie realizowany jest projekt Bankowa Kapsuła Czasu oraz Tablo Absolwenta.

Również projekt rowerowy skierowany do osób niepełnosprawnych Wypożyczalnia Rowerów Integracyjnych typu Handbike, realizowany prze Stowarzyszenie Absolwentów posiada swój odrębny profil (facebook.com/RoweryIntegracyjne).

W razie uwag lub pytań prosimy o kontakt stowarzyszenie@wsb.wroclaw.pl