Zapraszamy na nieodpłatne lekcje salsy

Zapraszamy studentów, absolwentów, pracowników i sympatyków WSB we Wrocławiu na nieodpłatny kurs salsy kubańskiej!

Pamiątkowe zdjęcia z obron 2014

17 czerwca 2014, 20:41
Wczoraj rozpoczęły się obrony dla studentów. Jest to zawsze czas wielu emocji, które warto upamiętnić! ;-)

W tym celu Stowarzyszenie Absolwentów WSB we Wrocławiu w głównym holu uczelni (Budynek A) przygotowało specjalną strefę z ustawionym tłem, aby po obronach studenci mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z tego wyjątkowego w ich życiu dnia, kiedy zdobywają oficjalnie wyższe wykształcenie :-)

Serdecznie zapraszamy do skorzystania ze strefy szczególnie te osoby, które dopiero przystąpią do swoich obron i im życzymy powodzenia!

Tym, którzy największy stres mają już za sobą serdecznie gratulujemy i zachęcamy do współpracy w przyszłości ze Stowarzyszeniem Absolwentów Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu :-)