Zapraszamy na nieodpłatne lekcje salsy

Zapraszamy studentów, absolwentów, pracowników i sympatyków WSB we Wrocławiu na nieodpłatny kurs salsy kubańskiej!

Aktualności od dzisiaj wyłącznie na profilu facebookowym

26 czerwca 2014, 10:11

Szanowni Państwo Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, w związku ze wzmożoną aktywnością internetową na facebookowym profilu Stowarzyszenia Absolwentów Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu zarząd stowarzyszenia podjął decyzje o umieszczaniu wszelkich aktualności od dzisiaj na tym profilu.

Dzień Absolwenta 2014 Zapraszamy na relacje!

21 czerwca 2014, 21:18

Za nami trzeci Dzień Absolwenta 2014 organizowany przez Stowarzyszenie Absolwentów Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Tegoroczny program był znacznie rozbudowany dzięki doświadczeniom z lat ubiegłych. Stowarzyszenie chce bowiem zapoczątkować nowy charakter integracji absolwentów WSB.

Pamiątkowe zdjęcia z obron 2014

17 czerwca 2014, 20:41

Wczoraj rozpoczęły się obrony dla studentów. Jest to zawsze czas wielu emocji, które warto upamiętnić! ;-)

PLAN DNIA ABSOLWENTA 2014

9 maja 2014, 19:03

Stowarzyszenie Absolwentów Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu ma przyjemność zaprosić Absolwentów WSB na coroczne spotkanie znane jako “Dzień Absolwenta 2014”, które sprzyja powrotom do wspomnień ze studenckich lat, wymianom doświadczeń zawodowych i przyjemnej integracji, do czego gorąco zachęcamy.